PONUKA UBYTOVANIA

IZBA KLASIK

Dvojlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením

Izby Klasik sú útulné dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, ktoré ponúkajú klasický štandard a pohodlie pre osoby, ktoré hľadajú krátkodobé ubytovanie. Každá z týchto izieb ponúka možnosť posedenia, ako aj odkladací priestor v komode, na policiach, či vešiakoch. Bezplatné wifi pripojenie je v Izbe Klasik samozrejmosťou.

Trojlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením

Nové priestranné trojlôžkové izby ponúkajú štandard izby KLASIK. Ich výhodou je komfortné posedenie a sprcha s jacuzzi.

IZBA DELUXE

Dvojlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením, TV a chladničkou

Izby Deluxe sú pohodlné, plne zariadené dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením určené najmä pre osoby, ktoré majú záujem o dlhodobé ubytovanie, pretože okrem klasického štandardu ponúkajú nadštandard - vlastnú televíziu a chladničku. V cene Izby Deluxe je, samozrejme, aj wifi pripojenie. 

APARTMÁN

Šesťlôžkový apartmán s vlastným sociálnym zariadením, kuchynkou a obývaciou časťou s TV

Apartmán predstavuje šesťlôžkovú ubytovaciu časť určenú pre väčšiu skupinu ľudí (4-6 osôb). Skladá sa z dvoch väčších miestností: spálne a obývacej časti s televíziou, ktorá je spojená s plne vybavenou kuchynkou. Apartmán disponuje taktiež aj vlastným sociálnym zariadením. Wifi pripojenie je v cene ubytovania.  


Apartmán DELUXE

Dvojlôžkový apartmán s možnosťou prístelky, kuchynkou a vlastným sociálnym zariadením

Útulný apartmán s manželskou posteľou je vhodný aj pre náročnejších. Komfortné vybavenie zaručuje pohodlie pri krátkych aj dlhších pobytoch. Hosťom je k dispozícii menšie posedenie, komoda a závesný úložný priestor, plne vybavený kuchynský kútik a vlastné sociálne zariadenie. Televízia a wifi pripojenie sú samozrejmosťou.


*O obsadenosti a možnostiach ubytovania sa môžete informovať na telefónnom čísle alebo mailovej adrese uvedenej v kontake.